Ливърпул до голяма степен си осигури място на четвъртфиналите в

...

Ливърпул с много важна крачка към четвъртфиналите, Залцбург изпусна Байерн Мюнхен

Ливърпул значително си обезпечи място на четвъртфиналите в Шампионската лига. Англичаните победиха с 2:0 Интер в Милано имат доста добър задатък преди реванша.

Интер би трябвало да съжалява много, тъй като пропусна много положения удари и греда, само че Ливърпул удари на два пъти след 75-та минута.

В 75-та минута Робъртсън центрира от корнер, а Фирмино засече с глава и откри резултата.

Ливърпул вкара и втори гол в 83-та минута, когато топката доближи и след рикошет до Салах на точката на дузпата и звездата на " мърсисайдци " вкара за 0:2.

Байерн Мюнхен изненадващо не победи при гостуването си на Република България Залцбург и приключи 1:1.

Австрийците откриха в 21-та минута посредством Адаму. В 90-та минута Кингсли Коман избави баварския гранд от изненадваща загуба.

Реваншите и на двете срещи са на 8 март.
Източник: trafficnews.bg