Липсата на кадри е проблем не само за бизнеса, но

...
Липсата на кадри е проблем не само за бизнеса, но
Коментари Харесай

Търси се началник ТСУ за 1400 лв., няма кандидати

Липсата на фрагменти е проблем освен за бизнеса, само че и за общините, изключително за дребните. Вече втора година Минерални бани търси шеф ТСУ, а претенденти няма, споделя кметът Мюмюн Искендер. Нито един не е показал интерес към обявата, а заплата е 1 400 лева, добавя той.

Търсят се още инженери в пътното строителство, озеленяване и други, само че фрагменти и претенденти няма. Пълно е с икономисти и мениджъри, от които няма нужда. За това дребните общини са принудени да назначават висшисти на позиции, за които нямат компетентност, добавя още той.

С вакантни позиции за фрагменти с разнообразни инженерни специалности са цялостни и бюрото по труда в района. Недостигът на фрагменти е огромен жалват се компании и администрации.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР