Лионел Меси спаси от загуба Аржентина в приятелската среща с

...

Меси измъкна победата от ръцете на Уругвай

Лионел Меси избави от загуба Аржентина в другарската среща с Уругвай, откакто означи за 2:2 от дузпа, отсъдена в добавеното време.

Мачът се игра в Тел Авив, а футболните почитатели имаха удоволствието да следят един против различен две от звездите на " Барселона " - Меси и Луис Суарес.

Снимка: Reuters

Резултатът беше открит в 34-ата минута, откакто Суарес направи страхотна композиция с нападателя на ПСЖ Едисон Кавани. Така приключи и първото полувреме, откакто гол на Пауло Дибала за Аржентина беше анулиран поради игра с ръка.

През второто полувреме първо Серхио Агуеро изравни с глава, а по-късно Луис Суарес изведе още веднъж Уругвай напред в резултата.

По всичко личеше, че мачът ще приключи по този метод, само че Меси имаше различен проект. В продължението на постоянното време Касерес игра с ръка в наказателното поле, а съдията отсъди дузпа. Зад топката застана Меси, който не сбърка за 2:2.
Източник: btvnovinite.bg