Линкълн и Екзитър завършиха 0:0 в първия плейофен мач от

...

Линкълн и Екзитър решават всичко в реванша

Линкълн и Екзитър приключиха 0:0 в първия плейофен мач от Лига 2. По този метод оставиха всичко да решат в разногласието посред им в реванша, който е на 17 май.

През първото полувреме домакините имаха предимство, само че по този начин и не съумяха да стигнат до по-сериозни рискове пред вратата на противника.

Пред Грийн се откри доста добра опция в 6-та минута. Той стреля, само че едва и право в ръцете на Пим.

Грийн бе изведен на доста добра позиция в 46-та минута. Той стреля, само че Пим показва страховит инстикт и избави.

След центриране в наказателното поле на Линкълн в 55-та минута Стокли стреля с глава, само че неопределено в навън.

Линкълн можеше да вкара гол в 59-та минута. Рийд стреля с глава, само че топката се спря в гредата.