ЛИМА, Перу (AP) — Почти веднага след като американските сили

...
ЛИМА, Перу (AP) — Почти веднага след като американските сили
Коментари Харесай

Милиони венецуелци, разпръснати из Латинска Америка, предпазливо наблюдават какво следва

ЛИМА, Перу (AP) — Почти незабавно откакто американските сили смъкнаха президента на Венецуела, чиновници от Вашингтон до Лима, Перу, започнаха да предизвикват някои от 8-те милиона венецуелци, които са се разпръснали из Америка за повече от десетилетие, да се приберат вкъщи. Но тази концепция даже не е минавала през мозъка на Янелис Торес.

22-годишният графичен дизайнер беше прекомерно ангажиран да печата тениски с изображения на пленения някогашен президент на Венецуела Николас Мадуро, насложени с изречения като „ Играта завърши “. Нейните клиенти на най-големия текстилен пазар в Лима ги грабваха в границите на часове след новината за рухването на Мадуро.

Заселени или без документи, доста от милионите венецуелци, пръснати из Латинска Америка, получиха новината за залавянето на Мадуро с наслада, само че и нерешителност, изключително откакто чуха президента на Съединени американски щати Доналд Тръмп да споделя, че ще работи с вицепрезидента на Мадуро, в този момент краткотраен президент Делси Родригес, а не опозицията.

Въпреки че водачите в...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР