Лидия Енчева се класира за полуфиналите на сингъл на тенис

...
Лидия Енчева се класира за полуфиналите на сингъл на тенис
Коментари Харесай

Лидия Енчева елиминира германка и се класира за полуфиналите в Египет

Лидия Енчева се класира за полуфиналите на сингъл на тенис шампионата на твърди кортове в Хургада (Египет) с награден фонд 15 хиляди $.

Поставената под №3 в схемата българка победи петата сложена германка Франциска Щидат с 6:4, 6:3. Двубоят продължи 95 минути.

19-годишната Енчева сподели темперамент, откакто изоставаше с 1:3 гейма и в двата сета, само че съумя да обърне развоя и да стигне до триумфа в два сета.


В спор за място на финала българката ще се изправи против победителката от срещата сред №2 в схемата Камила Дзанолини и №7 Ноеми Майнес, и двете от Италия.


Лидия Енчева има една купа от шампионати от този сан от веригата на Международната федерация по тенис (ITF), извоювана в средата на предходната година в Румъния.

Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР