Румен Радев плати глоба за неправилно паркиране
Лидерът на " Прогресивна България " Румен Радев е бил санкциониран за погрешно паркиране в изборния ден, а през вчерашния ден той заплати глобата си. Това заяви самият той в профила си във фейсбук.
Глобата му е била наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи.
" Днес платих санкцията си за погрешно паркиране в изборния ден, наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи. Вярвам, че пред Закона всички би трябвало да сме равни ", написа във фейсбук той.
Глобата му е била наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи.
" Днес платих санкцията си за погрешно паркиране в изборния ден, наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи. Вярвам, че пред Закона всички би трябвало да сме равни ", написа във фейсбук той.
Източник: skandal.bg
КОМЕНТАРИ




