Румен Радев плати глоба за неправилно паркиране
Лидерът на " Прогресивна България " Румен Радев е бил санкциониран за погрешно паркиране в изборния ден, а през днешния ден той заплати глобата си. Това написа някогашният президент във фейсбук профила си.
Тя му е била наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи.
" Днес платих санкцията си за погрешно паркиране в изборния ден, наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи. Вярвам, че пред Закона всички би трябвало да сме равни ", нашиса във Facebook той.
Тя му е била наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи.
" Днес платих санкцията си за погрешно паркиране в изборния ден, наложена от отдел " Пътна полиция " към Столична дирекция на вътрешните работи. Вярвам, че пред Закона всички би трябвало да сме равни ", нашиса във Facebook той.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




