Лидерът на ГЕРБ приветства създаването на партия на Румен РадевЛидерът

...
Лидерът на ГЕРБ приветства създаването на партия на Румен РадевЛидерът
Коментари Харесай

Бойко Борисов обеща да управлява до края на мандата

Лидерът на ГЕРБ приветства основаването на партия на Румен Радев
Лидерът на ГЕРББойко Борисов съобщи, че ръководството в никакъв случай не е било устойчиво, само че все пак ще продължат до края на мандата. Изявлението беше направено през днешния ден в коридорите на Народното събрание.

" Управлението в никакъв случай не е било устойчиво - всички го клатят, то е на малцинството ", съобщи Борисов пред публицисти. Той добави, че това държавно управление не е преференциално за ГЕРБ, само че е поел дума пред сътрудниците от Българска социалистическа партия и Има Такъв Народ, че ще вървят до дъно.

На въпрос дали Пеевски ще продължи да поддържа държавното управление, Борисов отговори, че това е негова работа.
Призив към президента
Борисов насочи и специфичен апел към президента Румен Радев по отношение на контракта с турската компания " Боташ ".

" Крайно време е да използваме контактите на президента Радев - по този начин, както отиде при Щайнмайер, да отиде и при Ердоган и да предоговори контракта с Боташ ", съобщи водачът на ГЕРБ.

Според Борисов, България се оказала най-големият вложител в турската газопреносна система с 6 милиарда. Той изрази вяра, че " доброжелателната работа сред институциите, с дарове, ще продължи ", защото не вижда по какъв начин страната ще се измъкне от този контракт без предоговаряне на президентско равнище.
За възможна партия на президента
На въпрос дали се тормози от възможна партия на Румен Радев, Борисов отговори, че би се радвал да има такава.

" Бих се радвал да има, вижте какъв брой е хубаво като има партии да внасят вотове, да напрягат държавното управление, да работи по-добре ", сподели той.

Борисов добави, че му е забавно по какъв начин сътрудниците от ПП-ДБ вземат участие в това, и означи, че " в този момент не можем да разберем кой тъкмо внася вота, от кое място да се пазим. "
Източник: dunavmost.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР