Борисов: За хубаво или лошо, но Цветанов ни липсва в партията като човек, който ежедневно се занимаваше с нея
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов ще предложи нова служба в партията, чиято активност ще се реализира от двама души. Това разгласи самият той в диалог с кметовете на Бургас и Стара Загора Димитър Николов и Живко Тодоров, предаван онлайн във фейсбук, осведомят от Dariknews.bg
" Възнамерявам на конгреса на предложа нова служба, която да се реализира от тандем. Така че, и двамата се гответе, тъй като за хубаво или неприятно, само че (Цветан) Цветанов ни липсва в партията като човек, който всекидневно се занимаваше с нея. Така че ще съвместите още малко отговорности, тъй като сте безспорни авторитете на всички места в страната. Сега е време да си поработим и за партията “, съобщи Борисов, обръщайки се към Николов и Тодоров.
Източник: fakti.bg
КОМЕНТАРИ




