Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се срещна с президента на

...
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се срещна с президента на
Коментари Харесай

Борисов и Ердоган: Справихме се с миграцията, така ще продължи

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се срещна с президента на Турция Реджеп Ердоган в Истанбул. Началото на срещата беше предадено от живо включване на Борисов във Facebook.

Борисов сподели, че се радва, че Ердоган е в положително здраве и че България и Турция имат толкоз положителни взаимоотношения.

"И се справихме с миграцията, Балкански поток направихме, благодаря ", сподели Борисов.

"Най-добрата миграционна политика беше на Турция. С моя правилен другар Бойко реализирахме доста добра политика по отношение на миграцията. Взаимоотношенията ни бяха положителни. Взаимоотношенията с България за миграционната политика ще продължат и отсега нататък. Нашите граници ще бъдат защитавани, както до момента бяха защитавани. На целия български народ поисквам триумф на тези идни избори и да са живи и здрави ", сподели Ердоган. Той пожела триумф на изборите и персонално на Бойко Борисов.

Борисов благодари, че границите са били опазени.

"Българските мюсюлмани са мост на другарство сред двата народа ", сподели водачът на ГЕРБ.
Източник: skandal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР