Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се обяви срещу създадената временна

...
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се обяви срещу създадената временна
Коментари Харесай

Борисов се обяви срещу парламентарната комисия Сорос

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов се разгласи против основаната краткотрайна парламентарна комисия за следствие на активността на Джордж Сорос, Александър Сорос и техните фондации на територията на България. Решението беше прокарано в сряда от, до момента в който депутати от ГЕРБ гласоподаваха срещу и въздържал се.

" Аз съм твърдо срещу всички комисии и пъклен скърбя, че през вчерашния ден и комисията за " Сорос " е предходна в Народното събрание ", сподели Бойко Борисов през днешния ден.

Той уточни, че персонално се познавал със Сорос и го поддържа.

" Срещал съм се с него и ще продължа да го поддържам, тъй като смятам, че доста от нещата, които прави за демокрацията, аз ги утвърждавам, одобрявам и дружно сме ги правили. В комисията той ще има моята поддръжка ", съобщи водачът на ГЕРБ.
Източник: mediapool.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР