Борисов поздрави първия и обяви, че няма да участва в коалиции
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов поздрави " първия " без да го показва по име и разгласи, че няма да взе участие в обединения и " безпринципни сглобки ". Това излиза наяве от поста му в профила му във " Facebook ".
" Благодаря за всеки глас за ГЕРБ. Поздравявам първия! ", написа Борисов.
Той показва, че " равносметката е ясна за нас и я направихме още с оставката на кабинета " Желязков ".
" Без обединения и без безпринципни сглобки! ", написа водачът на ГЕРБ.
Той счита, че " да спечелиш изборите е едно, да управляваш е напълно друго ".
" Изборите вземат решение какъв да е първи, само че договарянията ще решат кой ще ръководи ", показва Борисов.
" ГЕРБ може и в ръководство, и в съпротива. И в политиката, както и в живота, би трябвало самообладание ", приключва той.
" Благодаря за всеки глас за ГЕРБ. Поздравявам първия! ", написа Борисов.
Той показва, че " равносметката е ясна за нас и я направихме още с оставката на кабинета " Желязков ".
" Без обединения и без безпринципни сглобки! ", написа водачът на ГЕРБ.
Той счита, че " да спечелиш изборите е едно, да управляваш е напълно друго ".
" Изборите вземат решение какъв да е първи, само че договарянията ще решат кой ще ръководи ", показва Борисов.
" ГЕРБ може и в ръководство, и в съпротива. И в политиката, както и в живота, би трябвало самообладание ", приключва той.
Източник: mediapool.bg
КОМЕНТАРИ




