Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви пред журналисти, че се

...
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви пред журналисти, че се
Коментари Харесай

Борисов: Притеснявам се без охрана, използвам кола на групата, където ме остави шофьорът - там влизам

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов разгласи пред публицисти, че се тормози, откогато е останал без защита.

" Дори Бойко Рашков беше вътрешен министър, не си разреши да смъкна защитата, когато ме арестуваха бях охранявано лице, а в този момент за една нощ взеха решение, че няма никаква опасност ", сподели Борисов.

" Питате ме дали се тормозя - да, тормозя се, в този момент употребявам една кола на групата ", сподели той.

Борисов отговори негативно на въпроса дали употребява частна защита. Той бе запитан дали влиза от задния вход на Народното събрание. " Където ме остави водачът - там влизам ", сподели Борисов.

Припомняме, че на 13 май стана ясно, че защитата на водача на ГЕРБ Бойко Борисов е свалена от НСО.

" Радвам се, че в българските служби към този момент няма данни за вътрешни и външни закани против мен. Радвам се, че от през днешния ден съм сигурен и свободен български жител ”, написа тогава Борисов във Фейсбук.
Източник: novinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР