Лидерът на Барселона и Аржентина Лионел Меси е в Москва,

...
Лидерът на Барселона и Аржентина Лионел Меси е в Москва,
Коментари Харесай

Меси: Не е вярно, че Масче и Ди Мария играят, защото са ми приятели

Лидерът на Барселона и Аржентина Лионел Меси е в Москва, където се готви за другарската среща сред “албиселесте” и Русия. “Нямахме право да не се класираме за Световното състезание, изстрадахме класирането си. Винаги когато се завръщах в Барселона, правех сметки какво би трябвало да се случи, с цел да се класираме на Мондиала”, показа номер 10 пред TyC Sports, представен от испанските медии.

“Предпочитам да избегна Испания за груповата фаза, тъй като това е доста тежък противник. (…) Всички ни боли за нещата, които се споделят за Игуаин. Играхме финали с Пипа и заслужавахме да ги спечелим. Той имаше обстановките, които имаше, и се нахвърлиха върху него”, довери Ла Пулга.

“Смея се на нелепостите, които се приказват. Не е правилно, че Масче, Ди Мария и Билия играят, тъй като са ми другари. Те са международни фигури. Подобни думи са липса на почитание както към мен, по този начин и към тях. Нито пуска, нито изваждам футболисти от националния тим. Просто не съм такъв”, сподели още Меси.
Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР