Левски записа първа победа за 2021 година, макар и в

...

Мартин Петков носи първата победа на Левски в подготовката

Левски записа първа победа за 2021 година, въпреки и в всекидневен мач.

" Сините " победиха полския Подбескидзе с 1:0 с гол на юношата на клуба Мартин Петков.

В първата инспекция, отборът на Славиша Стоянович загуби от Домжале с 1:2.Тогава прецизен за българския отбор бе различен артикул на ДЮШ на клуба - Марин Петков.

В самия завършек на днешната контрола поляците можеха да изравнят откакто получиха дузпа, само че Николай Михайлов избави удара.

Неофициален дебют с екипа на Левски направи едно от новите попълнения Ребин Сулака. Иракчанинът влезе в игра през втората част.

Другият нов - Звонимир Микулич стартира като титуляр и се отличи с много положителни спасявания.

Срещата стартира с напън на Левски.
 Снимка 515184
Още в 3-ата минута, Марин Петков откри чудесно Робърта, който стреля от границите на наказателното поле с доста прекрасен удар, само че вратарят на поляците мазета.

В 11-ата поляците имаха опция. Биелински изскочи самичък и стреля от към 4-5 метра, само че Микулич отвори хубаво ръцете и избави по превъзходен метод.
 Левски - Подбескидзе, онлайн онлайн
Левски - Подбескидзе, онлайн

Ребин Сулака чака своя всекидневен дебют

В 23-ата минута, " сините " съумяха да поведат. Ивайло Найденов откри чудесно Мартин Петков в наказателното поле, който със странична ножица прониза мрежата на Подбескидзе. Младокът опита същия удар и против Домжале, само че тогава топката срещна гредата.

В 32-ата минута Микулич още веднъж трябваше да се намесва. Мамич навлезе в наказателното поле и стреля отляво, само че новият пазач на " сините " отрази чудесно.

През втората част, Славиша Стоянович направи голям брой промени. В игра след появиха Стивън Петков, Валери Божинов, Николай Михайлов, каращият проби Анте Върличак, Ребин Сулака, Георги Александров, Илия Юруков, Симеон Славчев.
 Снимка 515176
Новото попълнение Ребин Сулака се включи добре в играта на " сините " и сподели непоклатимост в защитата. Хърватинът Върличак сподели нелоши качества и евентуално Стоянович ще му даде още шансове, с цел да го впечатли.
 Наско Сираков ще инспектира лагера на Левски в Умаг

За момента той работи от София

В самия завършек на мача, поляците имаха опция да изравнят резултата, откакто получиха право да изпълнят дузпа. Ребин Сулака игра с ръка в наказателното поле, само че Николай Михайлов избави удара на Миакушко.