Левски София победи Левски Карлово с 4:0 в контрола, играна

...

Левски не срещна трудности срещу съименика си от Карлово

Левски София победи Левски Карлово с 4:0 в контрола, играна в Карлово. Ивелин Попов изпъкна с две попадения, а Андриан Краев и резервата Калоян Стрински също бяха точни.

Приходите от дуела ще отидат в помощ на потърпевшите от наводненията в община Карлово. Новото попълнение на " сините " Абдулахи Шеху направи неофициалния си дебют.

Гостите поведоха още в 4-ата минута. Ивелин Попов засече центриране отляво на Георги Миланов.

Столичният отбор удвои задатъка си след половин час игра. Андриан Краев засече с едно допиране центриране в наказателното поле на Патрик-Габриел Галчев.

Възпитаниците на Станимир Стоилов направиха преднината си класическа преди почивката. Ивелин Попов удвои головата си сметка в срещата. Нападателят стреля от придвижване след пас по земя на Жереми Петрис.

След паузата в игра се появиха младежи от школата на отбора. Младоците продължиха да нападат и стигнаха до следващ гол. Резервите Антон Иванов и Калоян Стрински комбинираха за попадението. Калоян Стрински се разписа на празна врата.