Левски се изправя срещу Рига за втори път в контролните

...

Левски излиза за втори мач с Рига

Левски се изправя против Рига за повторно в контролните си срещи в Дубай. " Сините " победиха латвийския отбор преди три дни и в този момент дават самобитен реванш на балтийския си противник.

Двубоят сред българския столичен отбор и латвийския столичен отбор е от 15:00 часа. Досега в инспекциите възпитаниците на Станимир Стоилов са с позитивен баланс. Освен успеха с 3:2 над Рига, в която Рикардиньо блесна, вековниците победиха и дубайския Ал Насър с 2:1. Тогава юношата на отбора Марин Петков вкара две попадения.

Горчивина остави нелепия 15-минутен поврат, който отборът позволи против кувейтския първенец Ал Кувейт. Левски имаше преднина от два гола четвърт час преди края на мача, само че небрежно инкасира три попадения, с цел да загуби другарската среща.

" Моите упования са да стане още веднъж прекрасен мач, тъй като първият беше здрав и се получи добра контрола ", съобщи халфът на Левски - Филип Кръстев.

Келиан ван дер Каап и Жереми Петрис пропуснаха вчерашната подготовка на Левски, а различен защитник - Кристиан Димитров, правеше единствено бегови извършения.
Източник: novsport.com