Левски победи Пирин Благоевград с 2:1 в контролна среща, играна

...

Роналдо с два гола за три минути при успех на Левски срещу Пирин

Левски победи Пирин Благоевград с 2:1 в контролна среща, играна на ст. " Искър " в Самоков. Роналдо означи и двата гола за " сините ". Асистенциите дадоха другите две нови попълнения - Ивелин Попов и Анте Блажевич. Красимир Станоев върна едно попадение още преди почивката.

Столичани поведоха след единствено 180 секунди игра. Роналдо приключи многоходова акция в напред във времето и с изстрел по земя направи резултата 1:0.

Бразилецът удвои головата си сметка в шестата минута. Нападателят засече с глава центриране от десния фланг на Анте Блажевич.

" Орлетата " понижиха изоставането си в 39-ата минута. Красимир Станоев стреля отвън наказателното поле по земята, а Андреев не съумя да се намеси добре и резултатът бе понижен.

След почивката последваха редица промени и в двата тима, само че до нов гол не се стигна. Андреев се реваншира със избавяне против Стилиян Николов, до момента в който Левски направи два пропуща. Първо Бари не се възползва от асистенция на Роналдо и стреля неопределено, а по-късно бразилецът не съумя да се разпише за трети път във вратата на " орлетата ".

В последната минута резервата Георги Миланов стреля в напречната греда от разстояние. /БГНЕС
Източник: bgnes.bg