Левски победи категорично Витоша Бистрица с 4:1 в двубой от

...

Мощен Левски покори Витоша Бистрица

Фенове и управление ще се опитат да задържат на Герена асове на Левски
Левски победи изрично Витоша Бистрица с 4:1 в дуел от 9-ия кръг на Първа лига, игран на стадион " Георги Аспарухов ".

Първото попадение в мача бе дело на Давид Яблонски, който се разписа още в 3-ата минута. В 52-ата минута Жерсон Кабрал означи, с цел да " убие " каквато и да било конспирация в срещата.

" Сините " пропуснаха и дузпа посредством Паулиньо в 63-ата минута. Това е 10-и изпуснат углавен удар за Левски за по-малко от година във всички шампионати.

Третото и четвъртото попадение бяха дело на Костов, който вкара в 65-ата и 74-ата минути. За гостите почетното попадение бе дело на Долапчиев, който се разписа в 83-ата минута след доста неубедителна интервенция на Мартин Полачек.

Така футболистите на треньора Славиша Стоянович събраха 22 точки и оглавиха класирането в шампионата след най-убедителния си триумф от началото на сезона. Витоша е на десета позиция с 10 пункта.
Източник: offnews.bg