Левски не успя да спечели в шести пореден мач .

...

Левски отново сбърка, този път срещу последния

Левски не съумя да завоюва в шести следващ мач. Сега сините се препънаха против Спартак Варна. Последният в класирането измъкна 2:2 в 17-я кръг.

Равенството е пето подред за отбора на Станимир Стоилов. Спартак записа трето следващо реми и взе едвам осмата си точка през сезона. Левски има 29 точки, което му отрежда седмо място.

Иначе носителят на Купата на два пъти повеждаше във Варна. – в 25-ата и 51-ата минута. В първия случай за Спартак изравни Ивайло Климентов в 48-ата минута. Вторият гол за соколите осъществя някогашния състезател на сините Пламен Димов в 66-ата минута.

По-рано денем Славия победи Черно море с 1:0. Ахмед Ахмедов се разписа още в 12-ата минута за белите. Това си остана и единственият им прецизен удар в мача. Славия събра 29 точки, колкото има и Черно море.

В идващия кръг белите гостува на стадион „ Георги Аспарухов “ в най-старото дерби.
Източник: flashnews.bg