Левски не успя да спечели пети пореден мач в Първа

...
Левски не успя да спечели пети пореден мач в Първа
Коментари Харесай

Левски остана без победа в пети пореден мач след равенство с Черно море

" Левски " не съумя да завоюва пети следващ мач в Първа лига, откакто приключи 0:0 в гостуването си на " Черно море " на стадион " Тича ". Двата отбора се срещнаха в отсрочен дуел от четвъртия кръг на шампионата.

Мачът във Варна, който сблъска два отбора от челото на класирането обаче предложи доста борба и нито един прецизен удар. Головите положения пред вратите бяха извънредно малко и пристигнаха след разбърквания. За сметка на това съдията Гоерги Давидов сподели седем жълти картона - пет за домакините и два за сините.

Отсъдените нарушавания бяха близо 40.

" Левски " остава без триумф от 8 октомври, като серията от пет следващи дуела (1 загуба и 4 равенства с голова разлика 2:3) е най-лошата в кариерата на Станимир Стоилов като треньор на сините. Отборът от София е шести в таблицата с 28 точки, до момента в който " Черно море " е пети с една точка повече.

Съставът на Илиан Илиев е непобеден в последните си шест дуела в първенството
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР