Левски на Делио Роси най-накрая показа, че може да се

...

Левски наказа ЦСКА в първия мач за Купата на България

Левски на Делио Роси най-сетне сподели, че може да се мери с най-хубавите тимове в България. Турнирният италиански експерт измайстори съвършена тактичност за " сините ", които футболистите приложиха на 100% против ЦСКА и стигнаха до изрично 0:2 като посетител на " алените " в първи полуфинален мач за Купата на България.
26-кратният първенец удари на 2 пъти своя противник първоначално и на двете полувремена. Първо в 7` с първото си минаване на центъра " сините " реализираха брилянтна контраофанзива, при която Обертан откри Буш сред 4-ма играчи на ЦСКА, а румънецът наказа " алените " за 1:0.
Още в първата минута на второто полувреме Обертан качи топката на главата на Буш, който безпроблемно с глава осъществя за 2:0. В същото време ЦСКА имаше един единствен действителен късмет за гол, прахосан от Луис Енрике при резултат 0:2 в интерес на " сините ".
Точно след една седмица е реваншът сред двамата тима - в сряда от 18:30. Повече детайлности и мнения от ЦСКА - Левски вижте в Sportlive.bg
Източник: actualno.com