Левски и ЦСКА имат само един мач, който се е

...
Левски и ЦСКА имат само един мач, който се е
Коментари Харесай

Левски печели единственото дерби на 25 април

Левски и ЦСКА имат единствено един мач, който се е изиграл на 25 април. Това се е случило през 1981-а или тъкмо преди 40 години.

И тогава ЦСКА е бил по-напред в класирането, а малко по-късно през сезона става и първенец. Преди мача преднината на " алените " е 5 точки, които в днешно време биха се равнявали на 7.

Левски съумява да победи и да редуцира дистанцията до три пункта. Това обаче не му оказва помощ за нищо повече, с изключение на за второто място.

Резултатът за Левски открива левият бек Петър Петров, за който дуелът е първо присъединяване във безконечното дерби. Защитникът се разписва след корнер, изпълнен от Емил Спасов в 19-ата минута. Крайното 2:0 оформя Павел Панов (на снимката) след асистенция на Руси Гочев в самото начало на второто полувреме, написа " Мач Телеграф ".
 Живко Миланов изобщо не приказва със Славиша Стоянович?
Живко Миланов изобщо не приказва със Славиша Стоянович?

" Синята " легенда работи като старши-треньор
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР