"Левски 2020" /Лом/ падна с 1:2 у дома от ЦСКА

...

Левски/Лом/ загуби с 1:2 от дубъла на ЦСКА 1948 /снимки/

"Левски 2020 " /Лом/ падна с 1:2 вкъщи от ЦСКА 1948 ІІ в отсрочена среща от 10-ия кръг на Втора лига. Гостите от София вкараха два бързи гола.
В 12-та минута след центриране и меле пред вратата на Дамян Дамянов автогол си означи Деян Иванов. Малко по-късно Марио Топузов центрира от ляво и с глава Валентин Йосков усили преднината на гостите. В 42-та минута Йосков от дузпата стреля над гредата.
Още в 4-та минута левскарите имаха късмет. От директен свободен удар Акрам Салхи стреля и от сглобката на вратата Християн Христов мазета в корнер. В 62-та минута домакините имаха опция да върнат един гол, само че от дузпата Деян Иванов би над гредата. Дамянов избави трети гол, откакто от непосредствена непосредственост обезврежда удар на Минков.
В добавеното време с глава Ваньо Илиев засече центриране за крайното 1:2.
Наставникът на дубъла на ЦСКА 1948 Андрей Андреев бе удовлетворен от трите точки.
"Първото полувреме играхме добре. Второто не се получи, може би тъй като направихме няколко насилствени смени, само че най-важни са трите точки и приветствам моите момчета за борбата, която предложиха. "
Ето какво показа за мача треньорът на "Левски " /Лом/ Ивайло Василев.
"Абсолютно нищо не се получи. От много кръгове, като върна лентата обратно, не мога да си обясня тези дарове и хлапашки неточности, които правиме. "

"Левски " (Лом) - ЦСКА 1948 II 1:2

"Левски ": 12.Дамян Дамянов, 18.Ваньо Илиев, 21.Петър Генчев, 13.Раиф Мурадов, 20.Лука Стоянович (59-7.Георги Цеков), 14.Деян Иванов, 6.Гален Ненов, 17.Акрам Салки (59-22.Никола Гавов), 9.Андон Гущеров (67-10.Йордан Георгиев), 8.Даниел Кутев (46-15.Лъчезар Георгиев), 4.Николай Христов /К/

ЦСКА 1948 II: 67.Християн Христов, 5.Михаил Минков /К/, 42.Борислав Вакадинов, 45.Мариян Димитров, 22.Димитър Илиев (83-49.Кристиян Грозданов), 66.Стивън Кироилов (83-56.Богдан Костов), 28.Емануил Личев (63-88.Мартин Хайдаров), 13.Георги Мариянов (52-64.Владимир Гогов), 7.Марио Топузов, 98.Валентин Йосков (63-17.Александър Златков), 61.Стелиян Добрев

Голмайстори: Деян Иванов (12-автогол), 0:2 Валентин Йосков (18), 1:2 Ваньо Илиев (90+3).

Главен арбитър: Георги Гинчев.
Асистенти: Мартин Мачев, Венцислав Банчев.

Жълти картони: Ваньо Илиев, Раиф Мурадов, Даниел Кутев, Георги Цеков (Левски); Димитър Илиев, Мартин Хайдаров, Владимир Гогов (ЦСКА 1948 II).

Стадион: „ Дунавски левент “.
Източник: bulnews.bg