Лестър преодоля третия кръг на ФА Къп, но беше особено

...

Лестър трудно преодоля тим от четвърта дивизия

Лестър преодоля третия кръг на ФА Къп, само че беше изключително безапелационен, макар се изправи против последния във Втора Лига Джилингам. " Лисиците " завоюваха с 1:0 гостуването си на четвъртодивизионния отбор, а единственото попадение в мача осъществя Келечи Ихеаначо в 56-ата минута.

След дойде в Джилингам след три следващи загуби в шампионата. Брендън Роджърс пусна някои запаси, само че в състава, на който заложи бяха играчи като Джейми Варди, Юри Тилеманс и Марк Олбрайтън. Лестър имаше преимущество, само че и домакините имаха някои шансове през първото полувреме.

Джилингам удържа противника до началото на второто полувреме, когато Ихеаначо откри. Нигерийският нападател се възползва от подаване на Кейси Макатиър, само че гостите имаха и много шанс, защото топката се отклони по неравния терен преди да се озове в краката на Келечи.

Снимки: Imago