Мик Джагър сложи край на враждата между британските легенди Ролинг Стоунс и Бийтълс
Фронтменът на Ролинг Стоунс, Мик Джагър, постави завършек на враждата сред групата си и английските митове, Бийтълс.
В предаването „ Today Show “ с Уили Гайст, 82-годишният артист си спомни за 60-те години на предишния век, когато групите постоянно са били представяни като противници.
Според Джагър, в слуховете за тяхното съревнование е имало известна доза истина, само че всяка омраза към този момент е завършила.
„ Мисля, че имаше PR детайл. Но това беше и съревнование сред Лондон и Ливърпул, сходно на Лос Анджелис и Ню Йорк. Очевидно това се бе трансформирало в добра тематика за разискване в пресата “, показа той.
В днешно време няма спорове сред групите, както се вижда от обстоятелството, че Пол Маккартни се появява в новия албум на Ролинг Стоунс, „ Foreign Tongues “, който ще излезе на 10 юли. Той също по този начин е свирил на бас в песента им от 2024 година „ Bite My Head Off “.
„ Той свири в действителност добре, в нашия темп. Има способността да сменя стилове и е в действителност добър басист “, похвали ливърпулския музикант Джагър.




