Лек автомобил се подпали днес преди обяд в Русе. Инцидентът

...
Лек автомобил се подпали днес преди обяд в Русе. Инцидентът
Коментари Харесай

Кола се подпали в Русе

Лек автомобил се подпали през днешния ден преди обяд в Русе. Инцидентът станал в квартал „ Здравец-Изток “ пред бл. „ Детелина “. Няма жертви и потърпевши.

Собственикът се качил в колата, само че се появил пушек, а по-късно и пламъци. Той напуснал транспортното средство и се обадил на тел. 112. На място пристигнали един противопожарен автомобил и 4 патрулки. Междувременно хората от блока се пробвали да гасят колата с пожарогасители и кофи с вода, само че били отстранени от пожарникарите. Горящият автомобил бил спрян тъкмо пред един от входовете и имало заплаха от гърмеж, заяви Българска национална телевизия.

Пламъците били потушени от огнеборците. Обгоряла е единствено предната част на автомобила. Тепърва ще се прецизират аргументите за случая.

Снимка: БНТ
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР