Легенда в тениса: Серина така и не се научи да приема пораженията
Легендарният тенисист Матс Виландер показа, че Серина Уилямс е станала по-раздразнителна от преди. Седемкратният победител от шампионати от Големия шлем посъветва американката да стартира да играе за себе си и личното си наслаждение, а не поради останалите.
Американката позволи проваляне на финала на US Open s 2:6, 4:6 от Наоми Осака. Уилямс показва скандално държание и се скара със съдията по време на срещата.
" След раждането на детето Серина игра на два финала от Големия шлем. Играта й не се е трансформирала, само че може да се усъвършенства.
От друга страна, методът, по който игра в тези мачове демонстрира, че тя е станала по-раздразнителна от преди. Серина към този момент е майка и нейната реакция е разбираема. Трябва да се разбере, че разликата сред победа и загуба е голяма.
Серина би трябвало да стартира да играе за себе си и личното си наслаждение, а не поради останалите. Тя по този начин и не се научи да приема провалите ", сподели Виландер.
Източник: offnews.bg
КОМЕНТАРИ




