37-годишна жена от Лом е подала сигнал, че повече от

...
37-годишна жена от Лом е подала сигнал, че повече от
Коментари Харесай

Мъж тормози и заключва приятелката си, настаниха го в психиятрията


37-годишна жена от Лом е подала сигнал, че повече от година е била подложена на физически и душевен тормоз от брачна половинка си, оповестиха от ОДМВР - Монтана.

Жената се явила в Районното ръководство в Лом на 24 юни и декларирала, че 46-годишният ѝ брачен партньор редовно я заключвал в фамилното им жилище и я лишавал незаконно от независимост.

Полицейските чиновници са подхванали дейности по Закона за отбрана от домашното принуждение. Попълнени са нужните документи и приложения, отразяващи данните по сигнала.

Мъжът е открит и е настанен за лекуване в Психиатричното поделение на МБАЛ - Лом.

По случая е формирано досъдебно произвеждане за причиняване на лека телесна щета в изискванията на домашно принуждение.

Разследването продължава.

 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР