Легендарният халф на Челси Франк Лампард се завръща на Стамфорд

...

Лампард се завръща на Стамфорд Бридж

Легендарният халф на Челси Франк Лампард се завръща на " Стамфорд Бридж " в ролята на управител на Дарби Каунти, който гостува в Лондон в дуел от 1/8-финалите на шампионата за Купата на лигата ( " Карабао Къп " ).

В предишния кръг от конкуренцията " сините " отстраниха Ливърпул на " Анфийлд " след поврат и победа с 2:1. " Овните " пък хвърлиха огромната бомба в шампионата, откакто отстраниха Манчестър Юнайтед посред " Олд Трафорд " след осъществяване на дузпи.

Маурицио Сари предстоящо е направил много промени в състава си, като единствено Н'Голо Канте, Алваро Мората и Вилиан резервират местата си спрямо дуела с Бърнли. Вилфредо Кабайеро стартира на вратата, а Андреас Кристенсен и Рубен Лофтъс-Чийк също са титуляри. Еден Азар пропуща трети мач подред поради травма в гърба.
Welcome back, Frank!
#CFCvDerby pic.twitter.com/o1kEENjCL4
— Chelsea FC (@ChelseaFC) October 31, 2018

Франк Лампард залага на същите 11, които стартираха и при равенството с Мидълзбро през уикенда. Преотстъпените чартърен от Челси Мейсън Маунт и Фикайо Томори стартират, откакто от " Стамфорд Бридж " към този момент дадоха разрешението си за това те да играят в този дуел.

Челси: Кабайеро, Дзапакоста, Кейхил, Кристенсен, Емерсон, Канте, Фабрегас, Ковачич, Лофтъс-Чийк, Мората, Вилиан

Дарби: Карсън, Богъл, Киог, Томори, Малоун, Хъдълстоун, Маунт, Уилсън, Уагорн, Лоурънс, Мариот ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК! МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК!