Лацио записа девета поредна победа в италианската Серия А, след

...

Имобиле отново герой за девета поредна победа на Лацио

Лацио записа девета поредна победа в италианската Серия „ А ”, откакто в дуел от 18-ия кръг надигра трагично Бреша като посетител с 2:1.

В воин за „ орлите ” и този път се трансформира голмайсторът Чиро Имобиле, който означи и двете попадения. Първо той се разписа в 42-та минута от дузпа, а по-късно завоюва трите точки за „ бианкочелестите ” в последната 90-та минута. Преди това Бреша поведе с гол на Марио Балотели в 18-та минута. Точно толкоз по-късно пък Андреа Чистана бе изпъден, откакто получи два жълти картона в границите на четири минути.

Така футболистите, водени от Симоне Индзаги не престават невероятната си серия, която включва две победи над първенеца Ювентус (едната е за Суперкупата; б.р.), триумф против Милан и други Лацио се приближи на 3 точки до водачите в класирането Интер и Ювентус със своите 39, само че за момента има и мач повече. Бреша пък записа трета поредна среща без победа и остава в зоната на изпадащите на 18-та позиция с 14 точки. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg