Лацио загуби изненадващо от Торино с 0:1 у дома в

...

Торино спря Лацио и нанесе първа загуба на орлите от над два месеца насам

Лацио загуби изненадващо от Торино с 0:1 вкъщи в дуел от 31-ия кръг на италианската Серия А.

На " Олимпико " " биковете " стигнаха до трите точки след точната намеса на Иван Илич малко преди почивката. През второто полувреме домакините по този начин и не съумяха да се доберат най-малко до изравнително попадение и по този начин позволиха първо проваляне в Лигата от 11-и февруари насам, когато отстъпиха на Аталанта с 0:2 пред лична аудитория. Отборът на Маурицио Сари бе и в поредност от четири следващи победи в шампионата. Съставът остава втори в класирането с 61 точки, на осем пред петия Милан в битката за топ 4, като първенците занапред ще играят своя мач. Торино е десети с 42 пункта.

В идващия кръг " биковете " посрещат борещия се за място в зона Шампионска лига Аталанта, до момента в който Лацио гостува на различен претендент за четворката - Интер.

Бруно Амионе откри за домакините през първата част, само че резервата Даниеле Верде изравни за гостите след към час игра.