Лацио се класира за четвъртфиналите в турнира за купата на

...

"Лацио" се справи лесно с "Читадела"

" Лацио " се класира за четвъртфиналите в шампионата за купата на Италия след лесна победа с 4:1 вкъщи против втородивизионния " Читадела ".

Чиро Имобиле осъществя две попадения за безапелационния триумф на " орлите ", които в идващия кръг ще играят с " Фиорентина ".

Имобиле откри резултата още в 11-ата минута, откакто беше изведен очи в очи с вратаря Алберто Палеари.

Точно 13 минути по-късно Фелипе Андерсон удвои задатъка за столичани по сходен метод. Агостино Камалиано си вкара автогол девет минути преди почивката, а Паоло Бартоломей от фаул осъществя почетното попадение за гостите в 41-ата минута на дуела.

В 87-ата минута Чиро Имобиле оформи крайното 4:1 в интерес на " Лацио ".

Останалите четири срещи от осминафиналите в шампионата за купата на Италия ще се изиграят през идната седмица.
Източник: btvnovinite.bg