Лацио получи много тежък удар седмица преди дербито с Ювентус

...
Лацио получи много тежък удар седмица преди дербито с Ювентус
Коментари Харесай

Лацио остава без най-добрия нападател в Серия А за дербито с Ювентус

Лацио получи доста тежък удар седмица преди дербито с Ювентус в Серия А, защото капитанът и водещ изпълнител в шампионата - Чиро Имобиле, е получил травма по време на лагера с националния тим, научихме от клуба.

Имобиле е бил отпратен от Роберто Манчини, с цел да се лекува вкъщи, откакто на една от тренировките със „ Скуадра Адзура “ е усетил болки в прасеца.

Все още медиците в Рим не са безапелационни за времето, което ще отнеме лекуването, само че сигурното е единствено, че той няма да попадне в групата за семейството на „ остарялата госпожа “ на 20 ноември.

Имобиле има 11 гола и 2 асистенции от началото на сезона, което значи, че неизбежно ще липсва доста на Маурицио Сари в идните седмици.

Манчини също ще има компликации с образуването на атакуващата тройка в решителните квалификации за Мондиала против Швейцария и Северна Ирландия.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР