Лацио и Фиорентина завършиха 1:1 в среща от 20-ия кръг

...

Фиорентина препъна Лацио в римския полет към второто място

Лацио и Фиорентина приключиха 1:1 в среща от 20-ия кръг на италианската Серия " А ". Римските " орли " поведоха още в 10-а минута с гол на Николо Казеле, за който това е първо попадение с " небесносинята " фланелка.
 Кремонезе - Интер 1:2 в Серия А
Интер с поврат против последния Кремонезе

Лаутаро Мартинес вкара и двата гола

През втората част гостите от Флоренция погледнаха по-смело напред и съумяха да изравнят в 49-а минута с акуратен удар на аржентинеца Николас Гонсалес от границата на наказателното поле.

В последните минути в игра за Лацио се появи голмайсторът на отбора Чиро Имобиле, който лекуваше травма в последните седмици. Нападателят можеше да донесе успеха на своя отбор, само че стреля над вратата от комфортна позиция в 83-а минута. В самия край и Фиорентина бе покрай победно попадение, само че Никола Миленкович пропусна.

Лацио излезе на трето място в класирането с 38 точки, до момента в който Фиорентина е 12-и с 24.
 Милан загуби от Сасуоло с 2:5 в мач от Серия А
Опашкар разпиля Милан посред " Джузепе Меаца "

" Росонерите " за първи път в историята си позволяват четири или повече гола в два следващи мача