ЛАС ВЕГАС (AP) — Сет Джарвис и Стефан Ноесен отбелязаха

...

Hurricanes отбелязаха два гола в третия период, за да победят Golden Knights с 3-1

ЛАС ВЕГАС (AP) — Сет Джарвис и Стефан Ноесен означиха в първите седем минути на третия интервал, с цел да дадат на Carolina Hurricanes 3- 1 победа над Вегас Голдън Найтс в събота вечер.

Андрей Свечников също вкара за Ураганите, които завоюваха седем от девет. Джарвис добави асистенция, а Спенсър Мартин направи 29 спасявания.

Джонатан Марчесо вкара за Голдън Найтс, които изгубиха вкъщи за първи път този сезон от тим от Дивизия Метрополитън, откакто завоюваха първите пет сходни мача. Адин Хил спря 25 удара.

Каролина опустоши серията от два мача за сезона и усъвършенства резултата си до 4-2 в T-Mobile Arena.

Marchessault вкара след отскок в средата на първия интервал, с цел да даде ранна преднина на Найтс и да удължи поредицата си от голове до три мача. Николас Рой взе главната асистенция, което му даде най-високата в кариерата си серия от осем точки в мача. Неговите 30 точки този сезон съответстват с общия му брой от предходната година в 21 мача по-малко.