ЛАС ВЕГАС (АП) — Иван Барбашев направи първия си мач

...

Барбашев вкарва два гола, а Томпсън спира 29 изстрела, докато Голдън Найтс победиха Рейнджърс с 5-1

ЛАС ВЕГАС (АП) — Иван Барбашев направи първия си мач с два гола за сезона, а Логан Томпсън направи 29 спасявания като Вегас Голдън Найтс продължиха да демонстрират признаци на загряване с победа с 5-1 в четвъртък вечер над Ню Йорк Рейнджърс.

Барбашев постави завършек на головата си суша, като уцели вратата за първи път от 21 декември. Джонатан Марчесо означи гол и асистенция, Кийгън Колесар също вкара, а Брет Хоудън добави гол на празна врата с Вегас без ръка. Марк Стоун и Ник Рой направиха по две асистенции.

Томпсън, който направи няколко сензационни спасявания, позволи единствено осем гола в последните си пет титулярни мача за защитаващия купата на Купа Стенли. Той носеше товара в гънката, до момента в който Адин Хил беше аутиран с травма в долната част на тялото.

Мика Зибанеджад означи мощен гол за Рейнджърс.

Вегас завоюва четири от последните си шест игри.

Рейнджърс преобладаваха рано, надигравайки Голдън Найтс с 11-4 с шансове от клас А....