ЛАС ВЕГАС (AP) — Джим Харбо спечели национален шампионат в

...

Новият треньор на Чарджърс Джим Харбо все още агонизира от загубата на Супербоул с 49ers

ЛАС ВЕГАС (AP) — Джим Харбо завоюва народен шампионат в Мичиган предишния месец и се върна в НФЛ, с цел да тренира Лос Анджелис Чарджърс.

Той към момента агонизира от загубата на Super Bowl със San Francisco 49ers.

Harbaugh е в града и ще следи деликатно срещата на San Francisco с Kansas City Chiefs в неделя.

>

Той беше в профил, тренирайки 49-те, когато те се съвзеха от недостиг от 28-6 през второто полувреме, единствено с цел да не съумеят против брат си Джон Харбо и Балтимор Рейвънс на 3 февруари 2013 година

Колин Каперник хвърли повърхностен пас на Майкъл Крабтрий на четвърти и пети от седмицата с по-малко от две минути до края на този мач и Рейвънс завоюваха с 34-31, откакто взеха предпазител, с цел да обезпечат успеха.

„ Вероятно няма ден, в който да не мисля за този мач и за това, което можехме да създадем най-после, (7) ярда от влизането в крайната зона “, сподели Харбау пред The ​​Associated Преса в петък. „ Напускаш това поле и отиваш та...