Лейкърс затвори Брони Джеймс след поредни обещаващи изпълнения
ЛАС ВЕГАС (АП) — Брони Джеймс беше фен в събота, откакто Лос Анджелис Лейкърс взеха решение, че са видели всичко, от което се нуждаят от най-вече от НБА новобранец, за който се приказва.
Той приключи Лятната лига във възходяща траектория след тъмен старт, отбелязвайки 25 точки при пукотевица от 10 от 21 в последните си два мача. Това включва вкарване на 3 от 8 коша от диапазон за 3 точки, откакто означи 0 за 15 в първите си четири мача.
„ Той имаше два много положителни мача през последните два “, сподели треньорът на Лятната лига на Лейкърс Дейн Джонсън. „ Мисля, че това просто ще му помогне да отиде през лятото, с цел да можем да работим върху разнообразни неща с него. Само тази убеденост и знанието, че може да играе на това равнище. Все още ще отнеме доста време и доста повторения. “
Някои почитатели бяха разочаровани, че Лейкърс задържаха Джеймс на пейката, като за малко издигнаха скандиране „ Искаме Брони “ в първото четвърт от съботната победа със 107-81 над Чикаго Булс.
В престоя...
Прочетете целия текст »




