ЛАС ВЕГАС (AP) — Бен Брайънт подаде за 222 ярда

...

Бен Брайънт води в Северозапада над Юта с 14-7 в Las Vegas Bowl

ЛАС ВЕГАС (AP) — Бен Брайънт подаде за 222 ярда и откри Брайс Кирц в ъгъла на крайната зона по средата на четвъртата четвърт, помагайки на Северозапад победи Юта с 14-7 в събота вечер в Las Vegas Bowl.

Браянт означи 22 за 34 с два тъчдауна, до момента в който Нортуестърн (8-5) затвори сезона си с четвърта поредна победа. Дивите котки ограничиха Юта (8-5) до 221 ярда и имаха две прихващания и несполучливо възобновяване.

Брайсън Барнс беше 8 за 13 за 55 ярда с две прихващания, а Джа'Куинден Джаксън се втурна за 55 ярда на осем премествания, с цел да води Юта, която загуби три от последните си четири мача.

Utes изоставаха със 7-0 при започване на четвъртата четвърт и изравниха мача с 12:38 до края, когато Мика Бърнард вкара гол от 6 ярда. Тъчдаунът приключи осем игри и 60 ярда, което лиши 3:59. Бърнард игра за първи път, откогато контузи коляно в първия мач против Флорида за сезона.

Нортуестърн вкара първите точки в мача при 1:20 до края на първото полувреме, когато Брайънт се свър...