ЛАС ВЕГАС — Питър Лавиолет отбеляза, че Тайлър Питлик е

...

Тайлър Питлик от Рейнджърс получи здрава драскотина при загуба от Голдън Найтс

ЛАС ВЕГАС — Питър Лавиолет означи, че Тайлър Питлик е изцяло освободен да играе, откакто 32-годишното крило беше отстранено шест мача с по-ниско- телесна контузия, само че старши треньорът на Рейнджърс разположи същия състав в четвъртък вечер против Голдън Найтс.

Питлик беше одраскан за втори следващ мач и може да му следва сложен път, с цел да се върне в състава на Рейнджърс.

Ако Сините фланелки продължат да обръщат нещата с Джони Бродзински в състава след сектор 2-5-1, може да се наложи още една травма на предния завършек на Питлик, с цел да се върне.

Но в случай че загубата с 5-1 във Вегас в четвъртък бележи началото на нова серия от загуби, Лавиолет може да избере смяна.

„ Той има равнище на умения “, сподели Лавиолет за Бродзински, който се състезава в 24-ия си следващ мач. „ Той носи скорост. Ако се върнете обратно и погледнете този гол, който означиха [срещу Сиатъл във вторник], това се случва, тъй като той изпреварва някого на форчек и е в положение да стигне до притежани...