Ланс спечели с 3:1 като гост срещу Лориен в мач

...

Ланс обърна Лориен и попречи на ПСЖ да ликува още днес

Ланс завоюва с 3:1 като посетител против Лориен в мач от 36-ия кръг на Лига 1. " Червено-жълтите " резервираха шансове за първото място след триумфа си, пристигнал след поврат.

Ромен Фавър даде задатък за домакините още в шестата минута, само че Флориан Сотока върна гостите в мача с попадението си четвърт час по-късно. Адриен Томасон направи 2:1 в 25-ата минута, а Секо Фофана оформи крайния резултат единствено три минути преди приключване на постоянното време.

Ланс е на втора позиция в Лига 1 със 78 точки, до момента в който Пари Сен Жермен има три точки повече. По-късно през днешния ден столичани са посетители на Оксер. Лориен заема девето място в подреждането с 52 точки.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.