Ламия направи нулево равенство при гостуването си на ОФИ Крит

...

Иван Горанов и Ламия с ценна точка срещу новия отбор на Дамбраускас

Ламия направи нулево тъждество при гостуването си на ОФИ Крит в последна среща от 9-ия кръг на гръцкото състезание. Иван Горанов игра цялостен мач за Ламия и няма пропусната минута от началото на сезона. Неговият тим събра 8 точки и заема 10-о място във краткотрайното класиране, с две точки повече от ОФИ.

Днешният дуел беше изгледан от трибуните от новия ментор на ОФИ Валдас Дамбраускас. Бившият треньор на Лудогорец има за задача да избави тима от изпадане. Въпреки резултата, и двата отбора сътвориха много положения, само че ги пропуснаха. Най всички на терена беше вратарят на Ламия Боян Шаранов.

Начело в Гърция е Панатинайкос, който след успеха с 1:0 над Арис има цялостен актив от 27 точки. Втори е АЕК, който по-рано през днешния ден се наложи с 2:0 при визитата си на Левадиакос. На трето място е сензацията Волос, а първенецът Олимпиакос заема четвъртата позиция, като изостава с цели 10 точки от ПАО.