Куртев си отиде внезапно на 30 декември.Той бе роден в

...
Куртев си отиде внезапно на 30 декември.Той бе роден в
Коментари Харесай

Последно сбогом с певеца и съосновател на „Акага” Краси Куртев

Куртев си отиде ненадейно на 30 декември.

Той бе роден в София на 25 юли 1970 година Завършил е Националното музикално учебно заведение „ Любомир Пипков “, а по-късно висше обучение в Националната музикална академия „ Панчо Владигеров “. Работи в областта на музиката, съосновател е на група „ Акага “. Един от създателите е на БМА (Българска музикална асоциация), както и член на Теосто - Финландия.

 

" Мили другари, Благодарим ви от сърце за голямата прегръдка и поддръжка, които ни давате в този толкоз сложен за нас миг. С дълбока горест, само че и с голяма обич и благодарност, ви каним да отдадем респект на нашия безценен и обичан другар и сътрудник Краси Куртев ", написаха музикантите от група Акага в формалния си профил.

 

" Нека дружно да го изпратим с овации – по този начин, както той обичаше най-вече – с музика в сърцето и признателност за всички мигове, които ни подари. Обичаме ви и ви благодарим, че сте до нас ", посочиха още сътрудниците на Куртев.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР