Крумовград пропусна да излезе на върха във Втора лига, след

...

Крумовград с издънка, губи от Ботев 2

Крумовград пропусна да излезе на върха във Втора лига, откакто загуби от дубъла на Ботев Пловдив с 1:2 в дуел от 15-ия кръг на шампионата.

Домакините поведоха в 39-ата минута с гол на Ахмед Осман, само че пловдивчани стигнаха до обрата през втората част. В началото на второто полувреме Абдулай Траоре изравни резултата в 48-ата минута, а в 80-ата донесе трите точки на Ботев Пловдив II.

Така Крумовград остава втори в класирането с 27 точки, на две от водача ЦСКА 1948 II, който обаче няма по какъв начин да завоюва промоция в елита. Дубълът на Ботев пък е 16-и с 15 точки.

В идващия кръг отборът, воден от Вили Вуцов, гостува на Монтана. Вторият тим на " канарчетата "

В различен дуел от кръга Лудогорец II победи Витоша с 1:0 с гол на Тихомир Димитров.