Крумовград изпусна аванс от две попадения, но победи Витоша Бистрица

...

Втора лига: Ботев II прегази Монтана, Добруджа направи същото със Своге, а Крумовград бие драматично

Крумовград изпусна задатък от две попадения, само че победи Витоша Бистрица с 3:2 в мач от 17-ия кръг на Втора лига, като по този метод излезе на втората позиция в класирането и изпревари Етър поради по-добри индикатори в директните мачове.

И двата отбора са с актив от 30 точки, до момента в който бистришките „ тигри “ са 16-и със 17.

Крумовград поведе с два гола в границите на две минути сред 26-ата и 28-ата. Витоша се върна през втората част, реализирайки в 48-ата и 73-ата минута. Домакините изтръгнаха триумфа надълбоко в добавеното време.

Добруджа Добрич разпиля Спортист Своге за едно полувреме. След като първата част приключи при тъждество 2:2, през втората домакините осъществиха три безответни попадение и победиха с 5:2. Добружа е предпоследен с 16 точки, до момента в който Спортист е шести с 28.

Дублиращият отбор на Ботев Пловдив пък се оправи с Монтана и го победи с 4:1 въз основата в Коматево. „ Канарчетата “ са 15-и с 18 пункта в актива си, до момента в който северозападният отбор е седми с 25.
Източник: novsport.com