Кристиано Роналдо не можеше да държи ръцете си далече от

...
Кристиано Роналдо не можеше да държи ръцете си далече от
Коментари Харесай

Кристиано Роналдо не може да държи ръцете си далече от Джорджина Родригес, докато тя се възхищава в МЪЛКИ червени бикини с прашки на суперяхта във Франция, след като предизвика слухове за брак

Кристиано Роналдо не можеше да държи ръцете си надалеч от Джорджина Родригес като тя удиви с МЪЛКИ червени бикини с прашки на суперяхта във Франция през уикенда, откакто провокира брак клюки

Докато двойката стоеше на палубата на лодката, до момента в който обсъждаха да отидат да поплуват, те демонстрираха невероятната си физика, до момента в който се киснеха на лъчите

Джорджина изглеждаше сензационно, до момента в който демонстрираше забележителната си фигура като песъчлив часовник в червени бикини с прашки. 

WAG изстърга брюнетките си кичури назад в невисок кок, преди да добави чифт стилни сенки и перлена огърлица към визията си.

Кристиано, в това време, сподели издълбаните си коремни мускули, до момента в който беше без тениска в чифт елементарни черни плувни куфари.

Двойката, която неотдавна провокира клюки за брак, беше на отмора на първокласната си яхта и...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР