Кристиано Роналдо и неговият Ал Насър допуснаха ново поражение в

...

Бенфика удари Ал Насър и Роналдо в контрола

Кристиано Роналдо и неговият Ал Насър позволиха ново проваляне в контролите си в Португалия, като късно нощес отстъпиха с 1:4 на шампионата на страната Бенфика в мач, който се изигра на " Естадио Алгарве " в едноименния град.

Анхел Ди Мария даде звук за триумфа на " лисабонските орли " с гол в 23-ата минута, разписвайки се във втора поредна среща след завръщането си в клуба.

С два бързи гола на Гонсало Рамош пък преднината на Бенфика стана класическа още до 39-ата минута, а до почивката Халид Ал-Ганам върна едно попадение за отбора от Саудитска Арабия.

През второто полувреме младият норвежец Андреас Шелдеруп се разписа за португалците, с цел да оформи крайното 4:1 и да донесе трети следващ триумф на своя отбор в контролите.

Голямата звезда на Ал Насър Кристиано Роналдо стартира срещата като титуляр и остана на терена до 84-ата минута, само че не съумя да помогне на своя тим да избегне проваляне.