Кристъл Палас задълбочи кризата в Уулвърхемптън, след като го победи

...

Кристъл Палас удари Уулвс, Форест удържа 0:0 срещу Брайтън

Кристъл Палас задълбочи рецесията в Уулвърхемптън, откакто го победи с 2:1 в мач от 12-ия кръг на Висшата лига.

" Вълците " поведоха в 31-ата минута след гол на Адама Траоре, само че " орлите " стигнаха до поврат с попадения на Еберечи Езе две минути след почивката и Вилфрид Заха в 70-ата минута.

Уулвс остава на 17-о място във краткотрайното класиране, откакто това беше четвърта загуба за тима в последните 5 мача. Палас излезе на 10-о място с 13 точки.

Брайтън приключи наедно 0:0 в семейството си на Нотингам Форест в мач от 12-ия кръг на Висшата лига. Така " чайките " записаха четвърти следващ дуел без победа.

Брайтън остава на 7-ата позиция в класирането на Премиър лийг с 15 точки, а Нотингам към момента е предпоследен с 6.
Източник: lupa.bg